Spotkanie z Dyrektorem Służby SAR

Spotkanie z Dyrektorem SAR 🛟

Dziś w siedzibie Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa SAR w Gdyni odbyło się spotkanie organizacyjne pomiędzy Dyrektorem SAR Sebastianem Kluską a Szefem Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej Nocny Tropiciel RENEGADE/SAREX.

Tematem spotkanie było omówienie współpracy na najbliższy rok w zakresie podpisanego porozumienia pomiędzy naszymi organizacjami.

Ważnym tematem rozmowy bylo przedstawienie scenariusza tegorocznej Akademii Ratowniczej RENEGADE/SAREX, której epizod morski odbędzie się jak w latach ubiegłych w Łebie. W tym roku czeka nas jedna zmiana, Akademia odbędzie się w miesiącu czerwca a nie jak w latach poprzednich w miesiącu wrześniu.

Pod koniec narady, dyrektor SAR złożył na ręce szefa GRP Nocny Tropiciel – Renegade/Sarex podziękowania za dodychczasowa współpracę i wręczył pamiątkowy ryngraf.

Warto dodać, że nasze służby mają podpisane w roku 2023 porozumienie o współdziałaniu w zakresie działań poszuzkiwawczo – ratowniczych i ratowniczych, szkolenia a także promocji służby SAR.

Służba Poszukiwania i Ratownictwa Lotniczego ASAR

Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto

Uniwersytet Kaliski

Wodna Służba Ratownicza

Akademia Wymiaru Sprawiedliwości

Stanisław Odbieżałek – Mistrz Freedivingu

JetZone24

Combat Camera Poland

Kalisz. Dopisz swoją historię.