Mamy SiR – 02

Kochani, przekazujemy Wam kolejną, fantastyczną wiadomość!
Codziennie przekonujemy się o tym, że są blisko nas dobrzy ludzie o gorących sercach. Po tym, jak nasz stary agregat uległ spaleniu podczas akcji w Nekli przekonaliśmy się, że w trudnych chwilach możemy na Was liczyć. Pan Łukasz zasponsorował nam nowy agregat, a Wy wspomagacie nas, dorzucając pieniądze do naszej zbiórki. Dzięki Wam będziemy mogli zaspokoić choć część potrzeb Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej, by jeszcze lepiej nieść pomoc potrzebującym.

Myśleliśmy, że więcej szczęścia nas już spotkać nie może. Myliliśmy się! Firma Infornet.eu przekazała nam środki na zakup samochodu osobowego, którym ratownicy będą mogli jeździć na akcje. Jeszcze tego samego dnia okazało się, że zaprzyjaźniona jednostka ratownictwa specjalistycznego sprzedaje swój wóz. Takiej okazji nie można było przegapić.

Miło nam poinformować, że od dziś Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza Szukamy i Ratujemy oprócz Mobilnego Centrum Koordynacji Poszukiwań SiR – 01 w swoim parku maszynowym posiada również SiR – 02. 9-osobowy Mercedes Vito wyprodukowany w 1998 roku będzie stanowił nie tylko źródło transportu ratowników na miejsce akcji, ale stanie się również zapleczem socjalnym, w którym będzie można się ogrzać i chwilę odpocząć. Ta odrobina komfortu znaczy bardzo wiele w czasie wielogodzinnych poszukiwań w trudnym terenie. Dziękujemy panu Pawłowi z firmy Infornet i każdemu, kto ofiarowuje nam wsparcie – słowne, materialne, duchowe. To dla nas bardzo wiele znaczy.