Spotkanie w Komendzie Głównej Policji

Wizyta w Komendzie Głównej Policji

W poniedziałek przedstawiciele naszej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej Nocny Tropiciel – Renegade/Sarex obyli robocze spotkanie z szefostwem Polska Policja.

W trakcie spotkania z Naczelnikiem

Wydziału Promocji Policji mł. insp. Anną Kędzierzawską omówiliśmy plan przygotowań do tegorocznych edycji Akademii Ratowniczej SAREX-24, która odbędzie się w 5 lokalizacjach na terenie całego kraju.

Szczególną uwagę wzbudził fakt organizacji edycji edukacyjnej Akademii Ratowniczej KIDS dla dzieci, która odbędzie się 29 maja br. w Kalisz. Dopisz swoją historię. na terenie Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Kościelniaka w Kaliszu oraz na terenach przyległych m.in. Komenda Miejska Policji w Kaliszu.

Na koniec omówiliśmy udział policji Wielkopolska Policja i Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu oraz Oddział Prewencji Policji w Poznaniu, Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie i Komenda Powiatowa Policji w Miliczu w epizodzie poszukiwawczo – ratowniczym po katastrofie statku powietrznego na granicy dwóch województw w ramach ćwiczenia SAREX-24 pk. Nocny Tropiciel.

Na koniec spotkania przekazaliśmy specjalne podziękowania za dotychczasową perfekcyjną współpracę.

Bardzo dziękujemy !

Służba Poszukiwania i Ratownictwa Lotniczego ASAR

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa

Wodna Służba Ratownicza

Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Brandbull Polska

Ministerstwo Obrony Narodowej

Bądźmy Razem. TVP

Magazyn Bezpieczna Woda

JetZone24

Wyświetl statystyki i reklamy

Promuj post

Wszystkie reakcje:

1010