Szkolenie z bezpieczeństwa lotniczego

#jetzone24 #UczelniaŁazarskiego #nocnytropiciel

W minionym tygodniu w ramach podpisanego porozumienia pomiędzy Centrum Symulacji Lotniczych JetZone24 na naszą grupą odbyły się warsztaty z bezpieczeńtwa w przestrzeni powietrznej w których uczestniczył nasz ratownik.

W ramach zajęć Piotrek m.in. miał okazje zasiąść za sterami samolotu pasażerskiego Airbus 320.

A320 oblatany został w 1987 roku. Był pierwszym samolotem wyposażonym w cyfrowy układ sterowania – Fly-by-Wire, pozwalający na precyzyjne i niezawodne sterowanie statkiem powietrznym. Zabiera na pokład maksymalnie 186 osób, waży aż do 78t i może wzbić się na wysokość 12 500 m. Wykorzystywany jest aktywnie przez linie lotnicze Wizzair, EasyJet, Lufthansa, British Airways i wiele, wiele innych.

Do tej pory powstało ponad 8000 egzemplarzy samolotów z rodziny A320, co czyni je najbardziej rozpowszechnionymi samolotami na świecie. Piękny, nowoczesny i niezawodny – taki właśnie jest A320

JetZone24 to pierwsze i obecnie największe w Polsce profesjonalne Centrum Symulatorów Lotniczych. Posiadamy w naszej ofercie aż trzy symulatory różnych klas samolotów, które przeznaczone są dla pasjonatów i profesjonalistów.

Ogromne podziękowania dla Michał Boniecki szefa Centrum Symulacji Lotów JetZone24 oraz pani mecenas Patrycja Leśkiewicz za możliwość współpracy i podnoszenia kwalfikacji przez naszych ratowników. Warto podkreślić, że pani mecenas Patrycja Leśkiewicz jest członkiem honorowy naszej grupy.

Nocny Tropiciel – Renegade/Sarex

Służba Poszukiwania i Ratownictwa Lotniczego ASAR

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych im gen. B. Kwiatkowskiego

Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa

Kołtun Camp

Wylogowani. Poznaj swoją naturę

Rzecznik Praw Dziecka

Akademia Wymiaru Sprawiedliwości

Akademia Kaliska

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Ministerstwo Obrony Narodowej

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Ministerstwo Infrastruktury

Ministerstwo Zdrowia

Marlena Maląg

Katarzyna Sójka – Poseł na Sejm RP

Jan Mosiński- Poseł na Sejm RP

Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Polska Policja

Państwowa Straż Pożarna